Výhody materiálu WPC


Výnimočná kvalita – extra dlhá záruka
Na kvalite výrobkov si necháva výrobca Woodplastic® záležať.Vďaka vyspelej technológii licencovanej spoločnosti Strandex® vyrába prvotriedne výrobky, ktoré vydržia takmer bez údržby dlhé roky, bez toho aby zmenily svôj vzhľad. Dlhoročná životnosť výrobkov je preukázaná rokmi používania a priemyslovými testami. Výrobca sa teda nebojí dať na tieto produkty záruku v trvaní 25 rokov na drevokazné huby, hnilobu a hmyz.

Terasové dosky a ploty WoodPlastic® vynikajú svojou odolnosťou
Odolávajú bežným rozmarom počasia – dažďu, snehu, mrazu aj slnečnému UV žiareniu. Sú rezistentné aj proti chlórovanej a slanej vode. Neobávejte sa preto o terasové plochy pri bazénoh. V zahraničí sa tieto materiály často využívajú aj u prístavných mól a pod. Povrch je naviac protišmykový, k bazénom teda ideálna voľba. Oceníte taktiež odolnosť terás proti drevokazným hubám, hnilobe a hmyzu.

Ľahká údržba našich terás šetrí váš čas aj peniaze
Plné Woodplastic® terasové a plotové dosky nieje potreba natierať, moriť ani inak impregnovať. Bez akejkoľvek ďalšej povrchovej úpravy zostávajú stálofarebné, nemenia svôj tvar ani nešednú. Jediná údržba spočívá v umývaní běžných nečistôt, a to prúdom vody či štandardnými čistiacimi prostriedkami. Terasy a ploty Woodplastic® nevyžadujú žiadne nátery ani morenie.

Terasy WoodPlastic sú bezpečné pre Vás aj Vaše deti
Povrch dosiek je upravený tak, aby sa nešmýkal ani za mokra. Starosti nemusíte mať ani z triesok – na terasách z kompozitných materiálov sa vďaka unikátnej technológii výroby triesky netvoria. Túto vlastnosť ocenia nielen rodiny s malými deťmi. Oproti tomu u drevených terás hrozí riziko triesok vždy. Skryté kotvenie naviac zaišťuje hladký povrch bez nebezpečia poranenia od šroubov, ktoré sa bežne pri montáži terás bežne používajú.

Terasy aj ploty WoodPlastic ponúkame vo viacerých designoch a farebnostiach.
Z ponuky terás a plotoviek Woodplastic® si vyberie naozaj každý. Výrobca prináša elegantné, čisté línie a prirodzený vzhľad dreva. V každom prípade si však Vaše terasa či plot WoodPlastic udržia svôj krásný vzhľad dlhé roky. Na pohľad aj na dotyk verne pripomínajú prírodné materiály, dlhodobo si udržujú rovnako krásny vzhľad a farebnosť (odolnosť proti UV žiareniu).

Produkty WoodPlastic sú vyrábané v srdci Európy – Českej republike.
Výrobcu môžete nás navštíviť priamo v našom výrobnom závode v Bukovanoch pri Benešove blízko Prahy, kde sa dozviete o ich výrobe úplne všetko. Môžete sa predovšetkým uistiť, že kvalita ich výrobkov je neporovnateľná napr. s lacnými dovážanými výrobkami z Ázie. Pretože je výroba v Českej republike, tak oproti iným zahraničním výrobcom je Woodplastic® omnoho flexibilnejší – môžete si napr. vyberať produkty iných ako len štandardných dĺžok a aj všetky dalšie otázky sa dajú riešiť individuálne.

Prinášame Vám ekonomické riešenie.
Pretože sú terasy a ploty Woodplastic® takmer bezúdržbové, neexistujú náklady na ich údržbu, čo v dlhodobom horizonte výrazne šetrí Vaše peniaze. Terasy a ploty Woodplastic® sú preto investíciou do budúcnosti. 

WoodPlastic je ohľaduplný k životnému prostrediu.
Materiál, ktorý sa používa k výrobe terás, je 100% recyklovateľný. Recyklovateľnosť materiálu WPC a nulová potreba využívať chemikálie k ošetreniu týchto výrobkov robí z produktov WoodPlastic ekologicky priaznivú voľbu.